Pochowani na Cmentarzu Pow您kowskim


Spis architekt闚, budowniczych i urbanist闚 pochowanych na cmentarzu

  1. Banaszewska Anna (kw. 10)
  2. Banaszewski Bogdan (kw. 3)
  3. Banaszewski Leon jr. (kw. 3)
  4. Biega雟ki Piotr psund. Pawe (kw. 114)
  5. Bobi雟ki J霩ef (kw. 12)
  6. Bobi雟ki Wojciech Wawrzyniec (kw. 12)
  7. Bogus豉wski Jan (kw. 39)
  8. Boretti Feliks (kw. 4)
  9. Boretti J霩ef (1746-1849) (kw. 4)
  10. Bruszewski Andrzej (kw. 307)
  11. Bry豉 Stefan (kw. 57)
  12. Cichocki Edward (kw. 24)
  13. Cio貫k Gerard (kw. 93)
  14. Dayczak (Dajczak) Wawrzyniec (kw. 139)
  15. D帳rowski Jan (kw. 135)
  16. Domaniewski Czes豉w (kw. 19)
  17. Dzieko雟ki J霩ef Pius (kw. 29)
  18. Dziewo雟ki Kazimierz (kw. 284a)
  19. Eychhorn Franciszek (kw. 274)
  20. Eychhorn-Hiszpa雟ka Natalia (kw. 274)
  21. Fajans Andrzej (kw. 217)
  22. Fija趾owski Jan (kw. 84)
  23. Filipczak Tadeusz (kw. 77)
  24. Filipkowski Stanis豉w (kw. 88)
  25. Fryze Ludwik Feliks (kw. 9)
  26. Gniewiewski Bohdan (kw. Z)
  27. Go這雟ki Andrzej (kw. 17)
  28. Go喚biowski Stanis豉w (kw. 65)
  29. Gontarczyk Jan Witold (kw. 230)
  30. Gravier Alfons (kw. pod murem ul. Tatarskiej wpr. kw. S/T)
  31. Gutt Romuald (kw. 6)
  32. Handzelewicz J霩ef (kw. 52)
  33. Handzelewicz-Wac豉wkowa Ma貪orzata (kw. 52)
  34. Hiszpa雟ki Stanis豉w (kw. 139)
  35. Hryniewiecki Jerzy (kw. 150)
  36. Huss (Hus) J霩ef (kw. 161)
  37. Ihnatowicz Zbigniew (kw. 274)
  38. Jab這雟ki Antoni (kw. 246)
  39. Jab這雟ki W豉dys豉w (kw. 63)
  40. Jakimowicz Konstanty Sylwin (kw. 67)
  41. Jakimowicz Wojciech (kw. 67)
  42. Jankowski Karol (kw. 165)
  43. Kalinowski Wojciech (kw. 40)
  44. Kami雟ki Zygmunt (Aleja Zas逝穎nych)
  45. Karpi雟ki Zbigniew (kw. 170)
  46. Kici雟ki Andrzej (kw. 226)
  47. Ki郵a雟ki Zygmunt (brak danych)
  48. K造szewski Wac豉w (kw. 31 wpr.)
  49. Kontkiewicz Marian (kw. 194)
  50. Kossecki Boles豉w (kw. 197)
  51. Koszczyc-Witkiewicz Jan (kw. 213)
  52. Koz這wski Karol (kw. 73)
  53. Kropiwnicki Alfons Ferdynand (kw. 178)
  54. Krzywda-Polkowski Franciszek (kw. 192)
  55. Kuzma Mieczys豉w (kw. 257)
  56. Lalewicz Marian (kw. 244)
  57. Lanci Franciszek Maria (kw. 177)
  58. Lessel Fryderyk Albert (kw. 10)
  59. Lessel J霩ef Grzegorz Karol (kw. 10)
  60. ㄆkasik Jan (kw. 199)
  61. Makowiecki-Do喚ga Jerzy (kw. 257d)
  62. Marconi Henryk (kw. 177 wpr.)
  63. Marczewski Kazimierz (kw. 59)
  64. Marzy雟ki Stanis豉w (kw. 125)
  65. M帷ze雟ki Zdzis豉w (kw. 54)
  66. Merlini Dominik (katakumby na wpr kw. 20)
  67. Miazek Tadeusz (kw. 138)
  68. Miller Romuald (Aleja Zas逝穎nych)
  69. Mokrzy雟ki Jerzy Bogus豉w (kw. 197)
  70. Morsztynkiewiczowa Helena z Kurkiewicz闚 (kw. 236)
  71. Niemojewski Lech (kw. T)
  72. Norwerth Edgar Aleksander (kw. 132)
  73. Nowak Wies豉w (kw. 273)
  74. Nowakowski Stanis豉w (kw. 233)
  75. Nowakowski Tadeusz (kw. 101)
  76. Or這wski J霩ef (brak danych)
  77. Pancer Feliks (kw. 2)
  78. Panczakiewicz Ludwik (kw. 100)
  79. Plapis Witold (kw. 203)
  80. Plebi雟ki Bronis豉w (kw. 83)
  81. Pniewski Bohdan (Aleja Zas逝穎nych)
  82. Podczaszy雟ki Boles豉w Adam (kw. 72)
  83. Poli雟ki Jan (kw. 17)
  84. Przybylski Czes豉w (kw. 198)
  85. Puget Zbigniew (kw. 62)
  86. Pu豉wski Teodor (kw. 46)
  87. Rog雡ski-Brochwicz Bronis豉w (kw. 63)
  88. Romanowicz Arseniusz (kw. 280)
  89. Rouget Miko豉j (kw. 9)
  90. R騜a雟ki Stanis豉w (kw. 198)
  91. Rych這wski Stanis豉w (kw. 76)
  92. Sawicki Tymoteusz (kw. 184)
  93. Sienicki Stefan (kw. 4)
  94. Skibniewski Zygmunt (kw. 76)
  95. Skoczek W豉dys豉w (kw. 222)
  96. Skolimowski W這dzimierz (kw. R)
  97. Sk鏎ewicz Kazimierz (kw. 140)
  98. Skrypij Stanis豉w (kw. 226)
  99. Sosnowski Oskar (kw. 88)
  100. Szolginia Witold (kw. 237)
  101. Szyller Stefan (kw. 157)
  102. Ta雟ki Wac豉w (kw. 124)
  103. To陶oczko Kazimierz (kw. 224)
  104. To逕i雟ki Tadeusz (kw. 217)
  105. Tomaszewski Lech (kw. 220)
  106. Tomaszewski Leonard (kw. 93)
  107. Tryli雟ka Beata (kw. 141)
  108. Urbanowicz Bohdan (kw. 251)
  109. Voelk Jerzy Karol (kw. 191)
  110. Vogtman J霩ef (kw. 174)
  111. Wac豉wek Zbigniew (kw. 52)
  112. Weinfeld Marcin (kw. 59)
  113. Wojciechowski Jaros豉w (kw. 284a wpr.)
  114. Wojciechowski Konstanty (kw. K)
  115. Zachwatowicz Jan (kw. 166)
  116. Zachwatowiczowa Maria z Chod嶔闚 (kw. 170)
  117. Zborowski Bruno (kw. 227)
  118. Zieli雟ki Tadeusz (kw. 175 (tablica na kaplicy Mariana Lutos豉wskiego))
  119. 草rawski Juliusz (kw. 196)


Do g鏎y